Which Words

MY WORDS

Program Özellikleri:

My Words projesi sözlük müdür?

 Evet, iPhone’lar cep telefonu ise, My Words basit kullanımlar için başlangıçta,  Kelimelerin önem derecelendirmesi ile, Eş ve Zıt anlamlarını da görebileceğiniz Sesli  Sözlüktür.

 

**Mesleğim gereği sürekli İngilizce metin okumam gerekiyor. Nasıl yardım alabilirim?

 My Words,  bilgisayarınızda arka planda çalışmaktadır. Bir metin üzerinde bilmediğiniz kelime varsa Türkçe anlamını her türlü yazım şekillerine karşın sesli olarak bulabilirsiniz.

** Many people have trouble with reading. Reading is hard for some people and it can take time. Reading is a process of the brain where you look at symbols on a page and your mind sees the patterns of characters and understands the meaning in them. If you develop good reading skills, it'll be very helpful to your future.

 

*** Mesleğim gereği sürekli İngilizce metin yazmam gerekiyor. Projeden faydalanabilir miyim?

 Evet, hem yazım hatalarına karşın denetleniyor hem de yazdığınız kelimelerin seslerini dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca oluşturduğunuz veya oluşturacağınız size özel (yazımı zor olan) kelimeleri tek tıklama ile metne ekleyebiliyor veya o anda İngilizce kelime aklınıza gelmiyorsa Türkçe Ara ile bulduğunuz uygun kelimeyi metne yerleştirebiliyorsunuz.

*** Writing skills are an important part of communication. You might be called upon to lt write a report, plan or strategy at work. Apart from the workplace, you are most likely to need writing skills as part of a course of study, whether at college or university. You may, for example, need to write essays, a report, a research proposal or even a dissertation or thesis. These pieces of work are often very long, and need careful structuring and writing.

My Words projesi sözlük müdür?

 Evet, iPhone’lar cep telefonu ise, My Words basit kullanımlar için başlangıçta,  Kelimelerin önem derecelendirmesi ile, Eş ve Zıt anlamlarını da görebileceğiniz Sesli  Sözlüktür.

 

**İnternet üzerinde gerekli gördüğüm bir metni download edebilir miyim?

 Evet, ayrıca indirilen metni, veritabanı ile kontrole sokup olmayan kelimeler varsa ve sizin için gerekli ise (özellikle teknik) o kelimeyi ilave edip, sonradan kullanmak üzere arşivleyebilirsiniz.

 

Yararlanabileceğim başka özellikleri var mı?

 Tabii, Bu programı verimli kullanabilmek için gerekli olan Temel Gramer Kurallarının bilindiği öngörülmüştür. Ancak isterseniz gramer çalışabilir, Advanced Level programı ile çalışırken ilk defa karşılaştığınız ve telaffuzunda zorlandığınız kelimeleri dinlemek için oluşturup saklayabilir, değişik konularla ilgili yaratılmış  35 metni bilgisayar ortamı yanı sıra, MP3 destekli ortamlarda da dinleyebilirsiniz.

Geleceğin  Sevgili Büyükleri.

Play&Learn” isimli programımızla, İngilizceyi sevecek, belki de “Oh be! Dünya Varmış” diyeceksiniz. ......

Daha fazla oku

Genç-Erişkinler için İngilizce

Değerli konuklarımız.

 

1) WOWEduCenter, farklı bir açıdan hazırladığı İngilizce eğitim serileri ile öğrenmek isteyenlerin .........

Daha fazla oku